15 czerwca Kraków stanie się wielką teatralną sceną − przed nami Noc Teatrów 2024!

0

61 spektakli i przedsięwzięć teatralnych, w tym 8 przedstawień plenerowych, zaangażowanie 11 teatrów instytucjonalnych oraz kilkudziesięciu teatrów i grup nieinstytucjonalnych – w nocy z 15 na 16 czerwca cały Kraków stanie się wielką sceną teatralną z bogatą ofertą, pełną także premier ostatnich miesięcy. Przed nami 17. edycja Nocy Teatrów. Odbiór bezpłatnych wejściówek od 12 czerwca.

− Od 2004 roku w jedną z czerwcowych nocy zamieniamy nasze miasto w wielką teatralną przestrzeń. Zapraszamy wtedy do teatralnych sal i na place miasta, które na ten czas stają się teatralnymi scenami. Pokazujemy najciekawsze spektakle sezonu i udowadniamy, jak szeroka i różnorodna jest teatralna oferta naszego miasta, jak wiele do zaoferowania mają nasze teatry i teatralni twórcy, dostrzegani i nagradzani nie tylko w krajowych przeglądach i konkursach – na nadchodzącą 17. Krakowską Noc Teatrów zaprasza Jadwiga Gutowska-Żyra, p.o. dyrektora Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK.

om/materiały prasowe/krakow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj